O nas - numer konta - adres

Adres siedziby:
Lekier France Tours
52 Boulevard de la République
95210 Saint Gratien
Tel: 00 33 1 34 12 02 49

Konto bankowe:

Bank Bred, 72 Bis rue Edouard Vaillant 95870 BEZONS

Numer konta: 00720112241

IBAN: FR 76 1010 7002 1100 7201 1224 132

Kod BIC: BREDFRPP

Adres internetowy: www.lekierfrance.com
Zarejestrowany w Warszawie :

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Zaświadczenie o ubezpieczeniu Odpowiedzialności Cywilnej Zawodowej Biur Podróży

AXA ubezpieczenie

Kapitał: S.A.R.L kapitał w wysokości 10 000 €

R.C.S. (numer Rejestru Handlu i Spółek): N°SIREN lub SIRET R.C.S.: B 394236442 Pontoise

Licencja biura podróży: LI 095 05 0008

Ubezpieczenie: AA umowy GENERALI 766608

Odpowiedzialność prawno - cywilna

Gwarancja finansowa: A.P.S.

C.N.I.L - Krajowa Komisja ds. Informatyki i Wolności. Rejestracja C.N.I.L.(numer raportu): 1388624

Członkostwo:

 Office de Tourisme et des Congrès de Paris (O.T.C.P.)

Atout France (były Maison de la France)

A.P.S. (Association Professionnelle de Solidarité)

SPATA (Society of Polish Travel)

Polska obsługa biura we Francji:

Małgorzata Cruchet:lekierfrance@orange.fr - transport, grupy na zlecenie, pielgrzymki, klienci indywidualni, obsługa klientów indywidualnych, restauracji, rezerwacje

Danuta Sielecki: - katalog, reklama, obsługa strony internetowej

Właściciel : Danuta Sielecki, Małgorzata Kralska-Cruchet

PARYŻ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI Z POLSKIM BIUREM PODROŻY W PARYŻU

Szanowni Turyści, Wycieczkowicze, Klienci, drodzy Podróżni…

Nie będziemy pisać drobnym druczkiem, aby ukryć przed Wami cokolwiek!

Z własnego doświadczenia wiemy, że nie lubimy kiedy musimy czytać coś co jest napisane małymi literkami - zawsze moglibyśmy czegoś nie doczytać, ominąć to co najważniejsze, a wiadomo, że haczyk tkwi w detalu.

Moi drodzy,

Pomożemy Wam uszyć Waszą wymarzoną podróż na miarę. Dla każdego wedle zachcianek, wedle możliwości – czy to organizacyjnych, czasowych, czy finansowych… Pomożemy odpocząć, rozerwać się, zwiedzić cudowne miasto jakim jest Paryż, a nawet uczcić Wasze święto - urodziny, imieniny, rocznicę ślubu. Służymy radą i pomocą przy tworzeniu wycieczek, które mają być niezapomnianym prezentem dla rodziców, dzieci, czy świeżo poślubionych małżonków.

Lato w Paryżu może być cudownym odpoczynkiem i dla dorosłych, i dla najmłodszych gości. Ci pierwsi mogą spędzić urlop na spacerach, przeżywając romantyczne chwile płynąc statkiem po Sekwanie i podziwiając rozciągające się widoki na najpiękniejsze części miasta, spacerując malowniczymi paryskimi uliczkami, podziwiając wieżę Eiffla, czy panoramę miasta z góry Montmarte… Wybór atrakcji jest niemal nieograniczony - Paryż to pawie pióra, różnorodność barw, kolory Picassa, impresjonistów, dostojność królewska czy waleczność napoleońska… W Paryżu możecie sie bawić, modlić, relaksować, degustować, bo Paryż to też wspaniałe wina, aromatyczne sery, strzeliste świątynie, najwspanialsze europejskie zabytki i istna mekka miłośników sztuki i architektury.

A jeśli potrzebujecie porządnej dawki rozrywki dla siebie i swoich pociech, nie musicie wyjeżdżać hen za ocean – wystarczy Disneyland Paris, park rozrywki w którym będą się świetnie bawić nie tylko najmłodsi, ale też ci dobrze pełnoletni J – czemu nie ? To mnóstwo miejsca na spacer, śmiech, zabawę... To miejsce w który można cofnąć się do czasów dzieciństwa lecąc nad światem Piotrusia Pana, w którym można poczuć się jak bohater sagi Gwiezdne Wojny, ale też zafundować sobie potężną dawkę adrenaliny bawiąc się na jednym z kilku szalonych roller coasterów.

Mamy też park Asterix – a kto z nas nie oglądał po kilka razy filmu „Asterix i Obeliks” – błogość i uśmiech same pojawiają sie na twarzy kiedy mija się fantastyczne atrakcje, mnóstwo zieleni, wody i ogląda niezapomniane pokazy - od występów delfinów po popisy kaskaderów. Nie zapominajmy o Francji w miniaturze - park ten to sposób na zwiedzenie całego kraju w ciągu zaledwie paru godzin. Wśród 140 miniatur najbardziej znanych miejsc i budowli Francji, na powierzchni około 5 hektarów, eksponowane są takie obiekty jak: Wieża Eiffla, Luwr, Wersal, katedry, opactwa, zamki, kolej TGV i wiele innych.

Odbierzemy Was z paryskich lotnisk i dworców, odwieziemy Was do hoteli, pomożemy przy ich rezerwacji, zaproponujemy przewodników po mieście, a dzięki długiej obecności na rynku dostarczymy bilety wstępów po bezkonkurencyjnych cenach. Nie przeraża nas żadne wyzwanie i zrobimy wszystko, by spełnić Wasze marzenia oraz sprostać nawet największym wymaganiom. Możecie układać plan swojego pobytu – my na swoje barki bierzemy wszelkie formalności.

Skontaktujcie się z nami pisząc na mail lekierfrance@orange.fr lub dzwoniąc pod numer telefonu :

00 33 1 34 12 02 49 .

Nie stresujcie się - mówimy po polsku.

Zaufajcie nam, serdecznie zapraszamy

Ekipa LEKIER FRANCE TOURS


 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015